DOPRAJTE SI DOKONALÝ SPÁNOK V POSTELIACH BERNUSS

S radosťou a vášňou pre vás Bedeur od roku 2014 vyrába luxusné prírodné postele z prírodných materiálov.

Základnú ponuku tvoria štyri modely postelí. Pri každom z nich si môžete zvoliť hlavnú pružiacu zložku v matraci a boxe. Buď oceľové taštičkové pružiny, alebo 100% prírodný kaučuk.

Ich vizitkou je individuálny prístup. Preto spolu s posteľou získavajú klienti Bedeur automaticky balík First Class služieb zdarma. V rámci nich môžete pred kúpou postele skonzultovať svoje predstavy s architektom a nechať si poradiť s výberom materiálov či typu čela.

Vašu novú posteľ privezú a nainštalujú, a pokiaľ si to budete želať, po čase upravia nožičky do požadovanej výšky, či farby. Zdarma je aj výmena tvrdosti matraca, aby bol váš pocit zo spánku naozaj dokonalý. Služby Bedeur First Class zahŕňajú aj refresh toppera či vyčistenie trojzložkovej kontinentálnej postele.

A vám sa aj po tisíc a jednej noci bude spať ako v bavlnke.

KAŽDÁ POSTEĽ JE UNIKÁT

Postele Bedeur vyrábajú vlastnými rukami tí najlepší a najskúsenejší stolári, čalúnnici a šičky. Ručná výroba im umožňuje predviesť svoje majstrovstvo a precíznosť pri každom kroku. A to je skutočný luxus.

Nechajte sa inšpirovať v galérii na www.bedeur.com alebo navštívte showroom Bedeur v Atriu na 1. poschodí, kde vám poskytnú prvotriedny servis a poradia vám, aká tvrdosť a zloženie matraca sú pre vás vhodné. Ochotne vám pomôžu aj s výberom rozmeru a zloženia boxu, toppera i povrchovej látky.

ZNAČKY, KTORÉ ZASTUPUJEME

>      BEDEUR