Vstúpte do sveta elegancie a inovácie na Atrium Days 2024, ktoré sa uskutočnia 27. a 28. septembra v našom impozantnom obchodnom centre Atrium – dom nábytku. Tento exkluzívny dvojdňový event bude oslavovať špičkové svetové značky a aj vďaka nemu spoznáte najnovšie trendy v oblasti interiérového dizajnu.

 

O evente:

Atrium Days 2024 je viac než len výstava – je to zážitok, ktorý zjednocuje eleganciu, inováciu a vášeň pre kreatívny dizajn. Bude to príležitosť pre našich zákazníkov a návštevníkov spoznať nové kolekcie nábytku a doplnkov priamo od popredných svetových značiek. Pripravte sa na interaktívne ukážky, prezentácie a diskusie s dizajnérmi a odborníkmi, ktoré vás prenesú do sveta štýlu a kreativity.

 

Čo môžete očakávať:

  • Prezentácie špičkových značiek: Naše predajne predstavia najnovšie kolekcie nábytku a doplnkov od renomovaných svetových značiek.
  • Interaktívne ukážky a prezentácie: Priamo v našich priestoroch sa budete môcť oboznámiť s inováciami a trendmi v dizajne.
  • Exkluzívne prezentácie od partnerov: Našimi partnermi sú ikonické značky ako Mercedes-Benz a Tatra banka, ktoré prinesú unikátne perspektívy a zážitky.
  • Unikátna výzdoba a atmosféra: Vychutnajte si elegantnú atmosféru v našich priestoroch, ktorá dotvorí krásu a štýl našich kolekcií.

Pripojte sa k nám na Atrium Days 2024:

Atrium Days 2024 je určený nielen pre odbornú, ale aj pre laickú verejnosť. Či už ste profesionál v oblasti dizajnu, alebo jednoducho milovník krásnych interiérov, tento event je pre vás. Objavte, ako sa spojenie tradície a moderného dizajnu prelína v jednom z najvzrušujúcejších podujatí tohto roka.

Kde a kedy: 27. a 28. septembra v našom obchodnom centre Atrium, počas otváracích hodín.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť! Urobte prvý krok k novým inšpiráciám a štýlovým trendom na Atrium Days 2024.

JEDINEČNÉ ZNAČKY,  KTORÉ NADCHNÚ

libre design